Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Toros Neftekamsk - Dizel Penza Tahminler

Yenile
Bitmiş 14/12 07:00
Country: Rusya
League: VHL

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
1
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Toros Neftekamsk
TOR - %
Dizel Penza
DIZ - %

Bahis ipuçları

Toros Neftekamsk

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Toros Neftekamsk 'si yenilgiyle sonuçlandı

Toros Neftekamsk

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Toros Neftekamsk 'si galibiyetle sonuçlandı

Dizel Penza

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Dizel Penza 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Dizel Penza

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Dizel Penza 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Toros Neftekamsk

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Toros Neftekamsk 'si yenilgiyle sonuçlandı

Dizel Penza

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Dizel Penza 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Dizel Penza

3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Dizel Penza 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Toros Neftekamsk

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Toros Neftekamsk 'si yenilgiyle sonuçlandı

Toros Neftekamsk

3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Toros Neftekamsk 'si galibiyetle sonuçlandı

Dizel Penza

7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Dizel Penza 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - X2

Toros Neftekamsk

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Toros Neftekamsk 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Toros Neftekamsk

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Toros Neftekamsk 'si galibiyetle sonuçlandı

Dizel Penza

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Dizel Penza 'si yenilgiyle sonuçlandı

Dizel Penza

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Dizel Penza 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Toros Neftekamsk

5 / 10 son maçların Toros Neftekamsk tüm turnuvalarda 2. periyotta galibiyetle sonuçlandı

Toros Neftekamsk

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların 2. periyotta galibiyet yüzdesi ile bitti Toros Neftekamsk

Dizel Penza

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Dizel Penza 2. periyotta yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 2 dönem - K1

Toros Neftekamsk

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Toros Neftekamsk 2. periyotta yenilgiyle sonuçlandı

Dizel Penza

5 / 10 son maçların Dizel Penza tüm turnuvalarda 2. periyotta galibiyetle sonuçlandı

Dizel Penza

2 / 10 takımlar arasındaki son maçların 2. periyotta galibiyet yüzdesi ile bitti Dizel Penza

Mərc:1x2 - 2 dönem - K2

Maç tahminleri

14/12/2024

Toros Neftekamsk

07:00

Dizel Penza

Bet:Çift şans - 12

Bahis parası koy